Laminát Premium

Laminátové krytiny MeisterDesign.laminate | Laminát pro vyšší kulturu bydlení - i v koupelně

Robustní, snadno udržovatelné, moderní a zároveň nadčasové - to jsou laminátové krytiny MeisterDesign.laminate. Lamináty jsou neprodávanějším typem tvrdých podlahových krytin. Jsou synonymem odolnosti, robustnosti a snadné údržby - a procházejí neustálým technickým i designovým vývojem. Jsou to celkově nekomplikované krytiny, které nepotřebují příliš pozornosti a přitom zaručují dlouhou životnost i skvělý vzhled.

MeisterDesign. laminate jsou vybaveny speciálními, antistatickými,  povrchy s vyraženou strukturou. Tak jsou póry, praskliny a jiné struktury dekoru nejen vidět, ale jsou i hmatatelné. Užitná vrstva je, v rámci systému ochrany proti otěru a vzniku mikroškrábanců, opatřena povrchovou úpravou Diamond Pro (částice oxidu hlinitého - korundu v overlayi).

Premiové lamináty MEISTER jsou, dle kolekce voděodolné proti stojaté vodě po dobu až 24 hodin. Můžete je tak v klidu použít i do vlhkých prostor*, jako jsou koupelny. Ekologický certifikát Modrý Anděl a naprostá zdravotní nezávadnost jsou pak samozřejmostí jako u všech podlahových krytin MEISTER. 

 Pozn. 
* tzv. "vlhké prostory", jsou veškeré prostory se zvýšenou, avšak ne permanentně zvýšenou relativní vlhkostí vzduchu, a/nebo prostory s pravidelně se opakující zvýšenou relativní vlhkostí vzduchu, jako jsou např. koupelny. Použití v exteriérech a mokrých místnostech, jakou jsou sauny, sprchy, parní lázně a v místnostech vybavených odtokovými kanály, je vyloučeno. 

Formát